Daj nura w naturę

Umieściliśmy Przylądek Marzeń w otoczeniu dzikiej natury. Nasza okolica to głównie pola, drzewa i plaża. Przylegająca do naszych domków Aleja Lipowa pozwala na niezmącony niczym relaks w czasie spaceru. 

Odpoczywaj aktywnie

Wiemy, że poza słodkim lenistwem, lubicie też aktywnie spędzić czas. Przylądek Marzeń znajduje się się 300 m od trasy Velo Baltica. Jest to część turystycznej trasy EuroVelo 10, która biegnie wokół Morza Bałtyckiego. Prowadzi przede wszystkim przez drogi rowerowe, drogi o małym natężeniu ruchu i odcinki leśne. Wybierzecie się nią  rowerem do latarni morskiej w Kołobrzegu, czy do centrum Mielna. To tylko 18 km wśród genialnych widoków. Do ujścia rzeki Czerwonej dzieli nas odcinek 900 m.

Co będziemy jeść ?

Najbliższym miasteczkiem (4 km) jest klimatyczne Ustronie Morskie. Znajdziecie w nim świetne restauracje, puby i kafejki, w których zjecie świeżą rybę, sezonowe warzywa i owoce. Restauracje serwują również dania dla wegetarian i wegan.

A gdyby na plażę ?

Przylądek Marzeń leży na szlaku jednych z najpiękniejszych polskich plaż. Najbliższe wejście na dziką plażę jest 400 m od nas. Kolejne, malownicze wejście przy Czerwonej Rzeczce 900 m od Przylądka, a tylko trochę dalej są piękne plaże w Ustroniu Morskim, Sianożętach i Pleśnej. Woda w tym regionie należy do najczystszych na polskim wybrzeżu, plaże są głównie piaszczyste i zadbane.  

Spokój, cisza, otwarta przestrzeń i spektakularne widoki zaplanują Wam Wakacje na kolejny rok.